Kontakt ansatte

Camilla J. Velvin 

Salgs- og Markedssjef VESO Apotek 

cjv@veso.no  

936 65 174 

Kristian Natland

Salgs- og Markedssjef VESO Aqua

kristian.natland@veso.no

922 06 322

Ragnhild Bleken Rud

Salgs- og Markedssjef VESO Hygiene

ragnhild.rud@veso.no

+47 991 59 925

Andreas Pedersen

Teknisk selger VESO hygiene

andreas.pedersen@veso.no

+47 411 46 675

Bledion Hetemi

Innkjøper

bledion.hetemi@veso.no

22 96 11 12

Alexander Skaug

Lagersjef

alexander.skaug@veso.no

22 96 11 15

Almar Eiriksson

CEO VESO EHF

almar.eiriksson@veso.no

(+354) 8625100