Kontakt ansatte

Emelie Almsten

Avdelingsleder Grossist & Apotek

ea@veso.no

473 81 347

Camilla J. Velvin 

Salgs- og Markedssjef VESO Apotek 

cjv@veso.no  

936 65 174 

Kristian Natland

Salgs- og Markedssjef VESO Aqua

kristian.natland@veso.no

922 06 322

Ragnhild Bleken Rud

Salgs- og Markedssjef VESO Hygiene

ragnhild.rud@veso.no

+47 991 59 925

Andreas Pedersen

Teknisk selger VESO hygiene

andreas.pedersen@veso.no

+47 411 46 675

Jasmine Mounadi

Digital Markedsfører VESO Apotek

jm@veso.no

22 96 11 19

Lene Ryan Lund

Innkjøper

lene.lund@veso.no

22 96 11 17

Bledion Hetemi

Innkjøper

bledion.hetemi@veso.no

22 96 11 12

Therese Vårli Kvenseth

Farmasøytisk faglig ansvarlig

tvk@veso.nose

22 96 11 13 / 414 71 206

Simona Motrogan

Apoteker

simona.motrogan@veso.no

22 96 11 07

Solveig Finholt Ødegaard

Farmasøyt

sfo@veso.no

22 96 11 00

Helena Siqueira Sørensen

Farmasøyt

helena.siqueira.sorensen@veso.no

22 96 11 00

Feven Teame Kifle

Farmasøyt

ftk@veso.no

22 96 11 00

Cornelia Andelic

Farmasøyt

cornelia.andelic@veso.no

22 96 11 00

Sajeetha Nagarajah

Farmasøyt

sn@veso.no

22 96 11 00

Kristine Sandmæl 

Kundeservicemedarbeider

kristine.sandmael@veso.no  

22 96 11 18

Celine Sundve Jullum

Farmasøyt Vikar

csj@veso.no

Alexander Skaug

Lagersjef

alexander.skaug@veso.no

22 96 11 15

Andreas Skaug  

Lagermedarbeider

fiskehelse.lager@veso.no  

22 96 11 20

Arve Hollen  

Lagermedarbeider

fiskehelse.lager@veso.no  

22 96 11 20

Luisito De Torres 

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no  

22 96 11 28

Yorik Hovsepian

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Nikolina Pavlic 

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no  

22 96 11 28

Viktor Wahllöf 

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no  

22 96 11 00

Lucas Nündel 

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no  

22 96 11 28

Igor Pavlic 

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 00

Elias Sandaker

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Preben Ottersbo

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Leon Hoxha

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Tina Borgås Hagen

Lagermedarbeider

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Fredrik Stenbak

Lagermedarbeider vikar

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Eline Sinikka

Lagermedarbeider vikar

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28

Andrea Todal

Lagermedarbeider vikar

dyrehelse.lager@veso.no

22 96 11 28